Speciaal voor de mobiele surveillance heeft Secusoft de mogelijkheid om nauwkeurig de tijdstippen en bijzonderheden van de mobiele surveillanten bij te houden. Vaste routelijsten/objectlijsten kunnen automatisch worden ingeladen en alle alarmmeldingen die tussendoor komen kunnen worden ingevoegd.
Zaken zoals aantal gereden kilometers, kilometerstanden, schade aan dienstauto, gescande NFC-tags, GPS-locaties en incomplete inventaris kunnen worden gerapporteerd.
Surveillance combirapport
Indien er voor één opdrachtgever tijdens een dienst meerdere objecten of controles moeten worden gedaan, dan kunnen alle waarnemingen, tijdstippen en rapportages in één combirapport worden gezet. Dit rapport kan direct worden gemaild naar de opdrachtgever en die kan helder en duidelijk zien op welke tijdstippen de surveillant bij welke objecten ter plaatse is geweest.
Bijvoorbeeld: Je hebt een groot bouwbedrijf als klant met 5 bouwlocaties die elk 3x per nacht moeten worden gecontroleerd. Dit kun je in één combirapport zetten en aan het einde van de dienst als één rapport versturen.
Voordelen:
Wil je zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt? Maak vrijblijvend een proefaccount aan en probeer de module surveillance combirapport en alle andere rapportage-, planning- en registratietools van Secusoft 14 dagen gratis uit.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Alle functies.
In de drukke wereld van bedrijfsvoering is een efficiënt planningssysteem essentieel. Wat voor soort bedrijf je ook runt, het organiseren van de werkprocessen en het juist inplannen van personeel... lees verder »
In de wereld van beveiliging en evenementen draait alles om betrouwbaarheid, beschikbaarheid en timing. Eén van de grootste uitdagingen voor organisaties in deze sector is een effectieve... lees verder »