Het klantenbestand van Secusoft is groeiende, en wat betreft veiligheid nemen wij onze verantwoordelijkheid. Elk bedrijf dat klant bij ons wordt krijgt zijn eigen database. Het zijn immers allemaal afzonderlijke bedrijven, met afzonderlijke kantoren. Waarom zou hun backoffices dan in éénzelfde database zitten?
Geïsoleerde omgeving
Jij werkt altijd in jouw eigen database, wat als grote voordeel heeft dat je gegevens worden opgeslagen in een geïsoleerde omgeving. Alle personeelsgegevens, zoals namen, adressen en pasnummers, maar ook klantgegevens zoals adressen, alarmcodes, -bonnen, -opvolgingen én al jouw bedrijfsgegevens (facturen, roosters en routelijsten) zijn voor niemand anders toegankelijk en inzichtelijk dan voor jezelf. Inloggen kunnen enkel de personen die jij toegang verschaft.
Wil jij zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt?
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Veiligheid.
8 september 2023 - Kan jij niet snel lezen of schrijven? Vandaag is het Wereldalfabetiseringsdag. Dat is speciaal voor mensen die moeite hebben met lezen en schrijven. Als beveiliger moet je rapportages schrijven.... lees verder »
4 september 2023 - Wij helpen ondernemers met het stroomlijnen van hun werkzaamheden door middel van praktische en efficiënte software. Daarom ontwikkelden wij Secusoft. Maar we gaan graag nog een stapje verder. Zo... lees verder »