Al onze gebruikers een eigen database

Al onze gebruikers een eigen database Secusoft, dé software voor beveiligers

Het klantenbestand van Secusoft is groeiende, en wat betreft veiligheid nemen wij onze verantwoordelijkheid. Elk bedrijf dat klant bij ons wordt krijgt zijn eigen database. Het zijn immers allemaal afzonderlijke bedrijven, met afzonderlijke kantoren. Waarom zou hun backoffices dan in éénzelfde database zitten?

Geïsoleerde omgeving
Jij werkt altijd in jouw eigen database, wat als grote voordeel heeft dat je gegevens worden opgeslagen in een geïsoleerde omgeving. Alle personeelsgegevens, zoals namen, adressen en pasnummers, maar ook klantgegevens zoals adressen, alarmcodes, -bonnen, -opvolgingen én al jouw bedrijfsgegevens (facturen, roosters en routelijsten) zijn voor niemand anders toegankelijk en inzichtelijk dan voor jezelf. Inloggen kunnen enkel de personen die jij toegang verschaft.

Gratis uitproberen

Wil jij zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt?

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Veiligheid.

Proefaccount Secusoft planningsprogramma - Secusoft, dé software voor beveiligers

Proefaccount Secusoft planningsprogramma

In de drukke wereld van bedrijfsvoering is een efficiënt planningssysteem essentieel. Wat voor soort bedrijf je ook runt, het organiseren van de werkprocessen en het juist inplannen van personeel... lees verder »

Het belang van goede planningssoftware in de beveiliging en evenementenbranche - Secusoft, dé software voor beveiligers

Het belang van goede planningssoftware in de beveiliging en evenementenbranche

In de wereld van beveiliging en evenementen draait alles om betrouwbaarheid, beschikbaarheid en timing. Eén van de grootste uitdagingen voor organisaties in deze sector is een effectieve... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.