Het klantenbestand van Secusoft is groeiende, en wat betreft veiligheid nemen wij onze verantwoordelijkheid. Elk bedrijf dat klant bij ons wordt krijgt zijn eigen database. Het zijn immers allemaal afzonderlijke bedrijven, met afzonderlijke kantoren. Waarom zou hun backoffices dan in éénzelfde database zitten?
Geïsoleerde omgeving
Jij werkt altijd in jouw eigen database, wat als grote voordeel heeft dat je gegevens worden opgeslagen in een geïsoleerde omgeving. Alle personeelsgegevens, zoals namen, adressen en pasnummers, maar ook klantgegevens zoals adressen, alarmcodes, -bonnen, -opvolgingen én al jouw bedrijfsgegevens (facturen, roosters en routelijsten) zijn voor niemand anders toegankelijk en inzichtelijk dan voor jezelf. Inloggen kunnen enkel de personen die jij toegang verschaft.
Wil jij zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt?
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Veiligheid.
De HRM rapporten module is volledig vernieuwd en biedt nu veel meer flexibiliteit en vrijheid in gebruik. De oude HRM/POL rapporten zijn overgezet naar deze nieuwe module, waardoor alles nu op één... lees verder »
Binnen Secusoft werk je in een zwaar beveiligde omgeving die voldoet aan internationale ISO-standaarden en zelfs viervoudig ISO-gecertificeerd is. Dit betekent dat je gebruikmaakt van het hoogste... lees verder »