Eén beeld zegt meer dan 1000 woorden. Soms kom je als beveiliger dingen tegen die je wel kunt beschrijven, maar die je ook graag wilt laten zien. Aan je werkgever bijvoorbeeld, of aan de opdrachtgever van de beveiligingsopdracht. Het is dan prettig dat je een gemaakte foto direct kunt toevoegen aan het ronderapport. Die mogelijkheid is er bij Secusoft.
Bijlagen toevoegen
Of je hebt iets geconstateerd waarvan het belangrijk is dat het bij het ronde- of surveillancerapport gesloten wordt. Ook dan is het fijn dat je bestanden/foto's kunt toevoegen per rapport. Bij Secusoft lever je dus niet alleen netjes de volgende rapporten aan, ook eventuele bijlagen zitten er direct bij opgeslagen. Dit is mogelijk bij alle:
- Surveillancerapporten
- Ronderapporten
- Dienstrapporten
- Alarmbonnen
- Calamiteitenrapporten
- Dienstoverdrachtrapporten
- Front desk rapporten
Wil jij zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt?
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Alle functies.
Als beveiligingsbedrijf wil je grip hebben op wie welke informatie ziet en kan aanpassen in de software. Daarom heeft Secusoft een belangrijke update: werken met rechtenniveaus. In plaats van losse... lees verder »
Wil je tijd- en checkpointregistratie slimmer, betrouwbaarder en makkelijker maken? Bij Secusoft kun je borden met jouw eigen logo of een neutrale tekst (bijvoorbeeld Security of een... lees verder »