Per ongeluk iets gewist? Wij helpen je graag!

Per ongeluk iets gewist? Wij helpen je graag!

Per ongeluk iets gewist? Wij helpen je graag! Secusoft, dé software voor beveiligers
Leo Hoogma - Secusoft, dé software voor beveiligers

Geschreven door:
, 31 maart 2025

E-mail Leo Hoogma Linkedin

Soms ben je sneller dan de bedoeling was. Dan wis je iets, en voor je het weet druk je op `bevestigen`. Oeps! Belangrijke alarmbon of rapportage weg! Onherstelbaar? Nee, in de meeste gevallen gelukkig niet! Wij hebben een log waarmee we je - hopelijk - gauw weer op weg kunnen helpen!

Laatst werden we gebeld door een klant. Per ongeluk was een rapportage met meldingen en tijdstippen van belangrijke gebeurtenissen gewist. Hoe dat gebeurd was, wist de klant niet, het was niet de bedoeling geweest.

Hoe kan ik gewiste data terugvinden

"Nu ben ik het zeker voorgoed kwijt?"
Vroeg de klant. Gelukkig konden wij hem geruststellen. Omdat wij werken met een beveiligd systeem bewaren wij een back-up van bijna alles. Jouw alarmbonnen en rapportages worden, zelfs nadat deze zijn gewist, nog enige tijd bewaard op onze server. We konden het rapport weer terughalen voor de klant, die natuurlijk erg blij was met deze voorziening.

Het Secusoft support team staat voor je klaar!
Heb jij nou ook door een ongelukkige samenloop van omstandigheden iets verwijderd wat niet de bedoeling was? Neem dan contact met ons op en wij doen ons best om je te helpen!

Ben je nog geen gebruiker van Secusoft, maar zou je dit wel graag wilen? Maak vrijblijvend een proefaccount aan en ervaar de meest ideale omgeving voor al jouw:

  • Rapportages
  • Tijdregistratie
  • Klant-, personeels- en bedrijfsgegevens
  • Roosters en planning
  • Offertes en facturen
  • Bedrijfsmiddeleenbeheer
  • en nog veel meer

Alles in een ISO 27001 gecertifieerde omgeving! Maak vrijblijvend een proefaccount aan en gebruik Secusoft 14 dagen vrijblijvend op proef. Do you like what you see? Dan zetten wij graag je proefaccount om in een abonnement, welke maandelijks opzegbaar is, tegen een zeer scherp tarief. Mail naar support@secusoft.nl of klik op onderstaande button.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Blog.

Nieuwe handleiding: werken volgens de CAO in Secusoft - Secusoft, dé software voor beveiligers

Nieuwe handleiding: werken volgens de CAO in Secusoft

We hebben een handige stap-voor-stap handleiding gepubliceerd over hoe je in Secusoft eenvoudig en correct werkt volgens de CAO Particuliere Beveiliging, of een andere door jou gekozen CAO. In deze... lees verder »

Nieuwe functie: Meer overzicht, minder zoeken - Secusoft, dé software voor beveiligers

Nieuwe functie: Meer overzicht, minder zoeken

Het heeft ons weer wat bloed, zweet en tranen gekost, maar dat hebben we er uiteraard graag voor over om onze gebruikers tegemoet te komen (en tevreden te houden ;) ). We zijn dan ook trots om een... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.