Secusoft nieuwsbrief begin augustus 2026

Secusoft nieuwsbrief begin augustus 2026 Secusoft, dé software voor beveiligers

Deze nieuwsbrief laat zien hoe je met classificaties alleen de juiste, ingewerkte medewerkers op een object plant. Daarnaast ontdek je hoe je zelf bepaalt wanneer medewerkers hun beschikbaarheid kunnen doorgeven, ook wanneer er al een dienst gepland staat. Tot slot verwijzen we naar de Kennisbank en plannertraining voor meer praktische tips en uitleg.

Download PDF informatieDownload PDF informatie: secusoft-nieuwsbrief-augustus-1-2026.pdf

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Nieuwsbrieven.

Digitale tijdregistratie voor meer grip op personeel en werkzaamheden - Secusoft, dé software voor beveiligers

Digitale tijdregistratie voor meer grip op personeel en werkzaamheden

Voor organisaties die met medewerkers op verschillende locaties werken, is inzicht in aanwezigheid, gewerkte uren en uitgevoerde werkzaamheden belangrijk. Een handmatige urenregistratie geeft vaak... lees verder »

Van portofoon tot regenjas: regel je uitrusting per beveiligingsdienst - Secusoft, dé software voor beveiligers

Van portofoon tot regenjas: regel je uitrusting per beveiligingsdienst

Ga je als beveiliger naar een dienst? Dan wil je vooraf weten wat je nodig hebt. Een jas bij regen, een portofoon bij een evenement of andere materialen voor een specifieke opdracht. Met... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.